• MATTRESS
 • MATTRESS
 • MATTRESS
 • Innerspring душек

  Innerspring душек

 • пена душек

  пена душек

 • хибрид душек

  хибрид душек

 • пролет душек

  пролет душек

 • душек ватирана Материја

  душек ватирана Материја

 • posturfil-800x500

Нано Џеб пролет

Новата технологија создава проток на воздух низ душекот, го олеснува притисокот секаде каде што е најзастапен во текот на спиењето и дава поддршка во близина на контурите на телото што е можно.

Во споредба со џеб пролет, Нано Џеб пролет немаат лепак врска, потрајни, животната средина, и чувство smooth.Each развој на нови производи од нас значи личен однос кон клиентите.

компанијата Вести

 • 20-06-19
  A good night’s sleep is the key to a successful day, or so science tell us. But with so many mattresses to choose from (and so many varying prices), it’s hard to know which one is right for you. We’ve taken some of th...
 • 28-03-19
  Dear customer, we would like to invite you to join us in the up-coming trade show as below, hope can see you there! Date:2019.04.23-27 Place:China Import and Export Complex.Pazhou.Guangzhou. Chiland Booth:Hall 11.2 ,...
 • 29-12-18
  Dear customer, we would like to invite you to join us in the up-coming trade show as below, hope can see you there! Date: 2019.01.14-20 Place:IMM COLOGNE SHOW,Germany Chiland Booth:Hall 2.1, A-027

infomation

Контактирајте не

 • Бр.2 Yanjiang патот, Dongyong индустриска зона, Longjiang Таун, Shunde област, Foshan Сити, Гуангдонг, Кина
 • Телефон: + 86-757-29221961
 • Е-пошта: admin@chiland.hk
 • Факс: + 86-757-23631195