• MATTRESS
 • MATTRESS
 • MATTRESS
 • innerspring dyshek

  innerspring dyshek

 • Foam dyshek

  Foam dyshek

 • dyshek Hybrid

  dyshek Hybrid

 • dyshek Spring

  dyshek Spring

 • dyshek Quilting

  dyshek Quilting

 • posturfil-800x500

Nano Pocket Spring

Teknologjia e re krijon rrjedhjen e ajrit përmes dyshek, heq presionin kudo kjo është më e pranishme gjatë gjumit dhe jep mbështetje sa më të afërta me konturet e trupit të jetë e mundur.

Krahasuar me pranverë xhep, Nano Pocket Spring kanë asnjë lidhje zam, më të qëndrueshme, mjedisore, dhe ndjenja smooth.Each produkteve të reja të zhvillimit prej nesh do të thotë një qëndrim personal ndaj konsumatorëve.

lajmi kompani

 • 20-06-19
  A good night’s sleep is the key to a successful day, or so science tell us. But with so many mattresses to choose from (and so many varying prices), it’s hard to know which one is right for you. We’ve taken some of th...
 • 28-03-19
  Dear customer, we would like to invite you to join us in the up-coming trade show as below, hope can see you there! Date:2019.04.23-27 Place:China Import and Export Complex.Pazhou.Guangzhou. Chiland Booth:Hall 11.2 ,...
 • 29-12-18
  Dear customer, we would like to invite you to join us in the up-coming trade show as below, hope can see you there! Date: 2019.01.14-20 Place:IMM COLOGNE SHOW,Germany Chiland Booth:Hall 2.1, A-027

Detaje

Na kontaktoni

 • No.2 Yanjiang Road, Dongyong Zona Industriale, Longjiang Town, Shunde Area, Foshan City, Guangdong, China
 • Telefon: + 86-757-29221961
 • E-mail: admin@chiland.hk
 • Fax: + 86-757-23631195