• 8X5信息2
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • innerspring dyshek

  innerspring dyshek

 • Foam Mattress

  Foam Mattress

 • dyshek Hybrid

  dyshek Hybrid

 • dyshek Spring

  dyshek Spring

 • dyshek Quilting

  dyshek Quilting

 • posturfil-800x500

Nano Pocket Spring

Teknologjia e re krijon rrjedhjen e ajrit përmes dyshek, heq presionin kudo kjo është më e pranishme gjatë gjumit dhe jep mbështetje sa më të afërta me konturet e trupit të jetë e mundur.

Krahasuar me pranverë xhep, Nano Pocket Spring kanë asnjë lidhje zam, më të qëndrueshme, mjedisore, dhe ndjenja smooth.Each produkteve të reja të zhvillimit prej nesh do të thotë një qëndrim personal ndaj konsumatorëve.

lajmi kompani

 • 01-02-21
  2021 CIFF GUANGZHOU INVITAION Date:2021.03.18-03.21 Place:China Import and Export Complex.Pazhou.Guangzhou. Chiland(Kushang) Booth:10.2C12
 • 19-01-21
  2020 International Furniture exhibition Date: 2020.09.08-09.12 Place:Shanghai New International Expo Centre, CHILAND(KUSHANG) Booth:Hall W4-E18
 • 19-01-21
  2020 IMM COLOGNE invitation Date: 2020.01.13-20 Place:IMM COLOGNE SHOW, Germany Chiland Booth:Hall 4.1 C041
 • 01-06-20
  (Reuters) – Lauren Taylor is figuring out what’s required to run a mattress store in the age of a deadly pandemic. As of May 4, when Indiana Governor Eric Holcomb allowed more parts of that state’s economy to re...
 • 20-06-19
  A good night’s sleep is the key to a successful day, or so science tell us. But with so many mattresses to choose from (and so many varying prices), it’s hard to know which one is right for you. We’ve taken some of th...

Detaje

Na kontaktoni

 • No.2 Yanjiang Road, Dongyong Zona Industriale, Longjiang Town, Shunde Area, Foshan City, Guangdong, China
 • Telefon: + 86-757-29221961
 • E-mail: admin@chiland.hk
 • Fax: + 86-757-23631195